Podstawowe Zabiegi
Szybka Rezerwacje Online.

Dowiedz się więcej o wybranym zabiegu kosmetycznym.

mikrodermabrazja

Masaż Kobido w Katowicach

Masaż Kobido czyli Starożytna Droga do Piękna, inaczej zwany niechirurgicznym liftingiem twarzy lub japońskim liftingiem twarzy. Jest masażem wywodzącym się z tradycji medycyny chińskiej gdzie podstawą jest ‘anma’ (an- pocierać, ma-naciskać), który po dotarciu do Japonii w XV wieku został wzbogacony o dodatkowe techniki stosowane do dnia dzisiejszego.

Wykonywany manualnie, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.

Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł.

Masaż Kobido – efekty

Efekty masażu Kobido są widoczne już po pierwszym zabiegu, trzeba jednak pamiętać, że trwalsze i łatwiejsze w dostrzeżeniu stają się po całej serii. Przeważnie sugeruje się od pięciu do dwunastu zabiegów rozłożonych w czasie od 1 do 2 masaży w tygodniu po stopniowe zwiększanie odległości pomiędzy wizytami. Następnie zaś co jakiś czas zaleca się sporadyczne powtórki, które umożliwiają utrzymanie efektów przez dłuższy czas. Oto najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą korzystanie z technik masażu Kobido:

 • zdecydowana poprawa owalu twarzy,
 • relaks,
 • odprężenie i spadek poziomu stresu,
 • podniesienie policzków,
 • jędrniejsza cera,
 • zmniejszenie opuchlizny,
 • spłycenie zmarszczek i bruzd na twarzy.

Jak zatem widać, masaż Kobido niesie ze sobą wiele korzyści. Warto jednak pamiętać, że w wypadku tego zabiegu również mamy do czynienia z przeciwwskazaniami.

Masaż Kobido – przeciwwskazania

Najważniejsze przeciwwskazania, jakie uniemożliwiają skorzystanie z masażu Kobido, to:

Wszystkim, którzy mają wątpliwości, czy mogą pozwolić sobie na masaż Kobido, polecamy rozmowę z naszymi specjalistami. Zapraszamy do gabinetu w Katowicach już dziś!

mezoterapia bezigłowa

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa to metoda, która wykorzystywana jest w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Dzięki niej możliwe jest dostarczenie skórze niezbędnych substancji aktywnych w bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny dla organizmu sposób. Jest to innowacyjna, potwierdzona naukowo metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawiska fizyczne, które zachodzą zarówno w błonach komórkowych, jak i w warstwie rogowej skóry. Tym samym pozwalają one udostępnić nowe drogi wprowadzania składników aktywnych z preparatów bez konieczności wprowadzania w ciało pacjenta igieł. 
W czasie wykonywania mezoterapii bezigłowej urządzenie generujące prąd elektryczny przykładane jest do skóry, do której w tym samym czasie wprowadzane są substancje aktywne. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem wysokonapięciowego, jednokierunkowego prądu impulsowego o częstotliwości radiowej.

Wskazania:
- dotlenia i nawilża skórę, 
- wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, 
- przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, 
- przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry, 

Przeciwwskazania:
- posiadanie metalowych elementów w ciele (protezy, klamry),
- choroby serca,
- wszczepiony rozrusznik,
- choroby żył,
- epilepsję,
- cukrzycę,
- choroby nowotworowe,
- nadwrażliwość skóry,
- aktywna infekcja (grzybicza, wirusowa lub bakteryjna),
- ciąża,
- przerwana ciągłość skóry,
- stosowanie leków przeciwkrzepliwych,
- gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu,
- choroba nowotworowa i guzki niewiadomego pochodzenia,
- karmienie piersią.

Sonoforeza

SONOFOREZA

Sonoforeza jest zabiegiem kosmetycznym, w którym wykorzystywane są ultradźwięki. Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka. Substancje te (witaminy, peptydy) poprzez wtłaczanie manualne tj. masaż przenikają w małym stopniu. Natomiast wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę, jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż, poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Przeciwwskazania:
- nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, 
- ciąża, 
- niewydolność krążenia, 
- stany gorączkowe, 
- ciężki stan ogólny, 
- metalowe implanty
- rozrusznik serca
- osteoporoza
- choroby tarczycy
- zakrzepowe zapalenie żył
- padaczka

Wskazania:
- dotlenia i nawilża skórę, 
- poprawia wymianę jonową, 
- przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, 
- odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż, 
- przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry, 

Peeling kawitacyjny

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to doskonały sposób na dogłębne oczyszczenie skóry, przede wszystkim w okolicy twarzy. Zabieg ten jest bardzo delikatny oraz nie podrażnia skóry. W związku z tym jest on polecany przede wszystkim do skóry delikatnej, wrażliwej, cienkiej oraz z problemami naczynkowymi.

Z jego pomocą można w szybki oraz skuteczny sposób usunąć zrogowaciały naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, które to nagromadziły się na twarzy.
Peeling kawitacyjny jest w pełni bezbolesny, a po jego profesjonalnych wykonaniu można zaobserwować tylko i wyłącznie delikatne zaczerwienienie skóry.

Peeling kawitacyjny polega na wytwarzaniu się mikro – pęcherzyków, które to są wypełnione rozrzedzonym gazem. Dochodzi do tego w wyniku kontaktu wilgotnej skóry z ultradźwiękami, które to pod wpływem wibracji ulegają rozpadowi. W wyniku tego procesu stare komórki warstwy rogowej naskórka rozpadają się, a odsłaniają się młodsze oraz znacznie zdrowsze warstwy skóry.

Wskazania:
- przygotowanie do innych zabiegów
- oczyszczenie skóry
- wygładzenie
- odblokowanie porów
- zmniejszenie zaskórników
- skóra lepiej będzie absorbować składniki aktywne znajdujące się w kosmetykach.

Przeciwwskazania:
- choroby tarczycy
- choroby nowotworowe
- niewydolność krążenia
- zakrzepowe zapalenie żył
- padaczka
- osteoporoza
- stany zapalne skóry
- metalowe implanty
- rozrusznik serca
- ciąża
- stany gorączkowe

Radiofala

RADIOFALA (RF)

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach bezinwazynego odmładzania skóry. Główne działanie polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury ok. 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności). Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Efekty zabiegu nie są widoczne od razu. Na efekt trzeba poczekać kilka tygodni.
Zabieg polecany jest szczególnie po wykonaniu lipolizy na podbródek.

Wskazania:
- podniesienie owalu twarzy i podbródka,
- ujędrnienie struktury skóry,
- spłycenie głębokich zmarszczek,
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,
- odbudowa kolagenu,
- terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka,

Przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- nadciśnienie
- choroby nowotworowe
- schorzenia serca
- alergia skórna
- schorzenia dermatologiczne
- infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze
- implanty (metalowe, plastikowe, złote, silikonowe)
- choroby tkanki łącznej
- rozrusznik serca
- niewyrównana cukrzyca
- niewydolność krążeniowa
- stosowanie immunosupresantów
- wypełniacze stałe w strefie zabiegowej
- zranienia skóry

Oczyszczanie manualne

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Oczyszczenie manualne to metoda skutecznego usuwania niedoskonałości ze skóry. Chociaż jest to jedna z najstarszych metod znanych w kosmetyce, wciąż jest popularna. Zabieg polega na ręcznym oczyszczaniu skóry ze zmian w postaci zaskórników, prosaków, grudek, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju. Manualne oczyszczanie możemy wykonywać też na inne partie ciała jak: dekolt, ramiona i plecy.

Jak wygląda zabieg?
Na początek wykonywany jest demakijaż i delikatny peeling enzymatyczny. Następnie nakładana jest maska rozpulchniająca. W naszym gabinecie nie korzystamy z wapozonu, specjalistyczna maska wystarczy żeby w pełni przygotować skórę do zabiegu. Po upływie 10-15 minut zaczynamy oczyszczanie. Kiedy skóra jest oczyszczona nakładana jest maska algowa z aktywnym węglem.

Po masce nakładany jest krem o działaniu przyspieszającym regenerację, poprawiającym nawilżenie oraz działający kojąco dla podrażnionej skóry.

Zabieg możemy rozszerzyć o peeling migdałowy, taką decyzję podejmujemy w gabinecie, czy skóra nadaje się do nałożenia kwasu czy na taki zabieg lepiej umówić się w późniejszym terminie.

Wskazania:
- oczyszczenie skóry
- usunięcie zaskórników otwartych i zamkniętych, kaszaków
- zwężenie porów

Przeciwwskazania:
- otwarte rany lub uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym,
- choroby wirusowe (np. opryszczka), bakteryjne, grzybicze skóry,
- przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych,
- świeża opalenizna (skóra zaczerwieniona),
- WZW typu C,
- HIV
- aktywne choroby zapalne skóry (np. AZS, wyprysk, łuszczyca),
- skłonność do bliznowców,
- trądzik ze stanem zapalnym
- trądzik różowaty,
- nowotwory

Karboksyterapia bezigłowa

KARBOKSYTERAPIA BEZIGŁOWA - Zabieg Odmładzający 

Przełomowy zabieg karboksyterapii na twarz. Bezigłowa terapia CO2 jest skuteczna, w 100% nieinwazyjna i bezpieczna. Wysokie stężenie dwutlenku węgla zawartego w żelu zapewnia natychmiastowe efekty. W procesie tym następuje dostarczenie tlenu do skóry, zachodzi także stymulacja cyrkulacji krwi i  metabolizmu oraz  synteza protein i detoksykacja.

Zachodzące reakcje działają odmładzająco, zwiększają elastyczność skóry i jej  nawilżenie. Zabieg polepsza stan skóry trądzikowej, reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza stany zapalne.
Kiedy dwutlenek węgla zawarty w żelu jest absorbowany przez komórki skóry, hemoglobina w czerwonych krwinkach uwalnia tlen i odbiera  dwutlenek węgla. Zabieg jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który nie wywołuje skutków ubocznych.

Przeciwwskazania:
- zakażenia grzybicze, bakteryjne i wirusowe
- stany zapalne
- rady
- choroba nowotworowa
- choroby autoimmunologiczne

Masaż KOBIDO

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido inaczej zwany niechirurgicznym liftingiem twarzy jest masażem wywodzącym się z tradycji medycyny chińskiej. Wykonywany manualnie, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu. Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł.

Podobnie jak tradycyjny masaż wykonuje się go na powierzchni twarzy. Jest on jednak dużo głębszy. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Pakiety Premium

Spraw prezent bliskiej Ci osobie.

Pakiet Mini
Depilacja Laserowa

1499 zł

9 zabiegów laserem
na wybraną partię ciała

 • Bikini płytkie
 • Pachy
 • Twarz
 • Szyja - kołnierzyk
Pakiet Midi
Depilacja Laserowa

1799 zł

9 zabiegów laserem
na wybraną partię ciała

 • Bikini pełne
 • Łydki
 • Uda
 • Klatka piersiowa
 • Brzuch
 • Przedramiona
Pakiet Maxi
Depilacja Laserowa

3199 zł

9 zabiegów laserem
na wybraną partię ciała

 • Nogi
 • Plecy + Kark + Szyja
 • Brzuch + Klatka Piersiowa
Pakiet Komfort
Depilacja Laserowa

2899 zł

9 kompleksowych zabiegów laserem

 • Pachy + Bikini
Pakiet Mini Maxi
Depilacja Laserowa

2149 zł

6 zabiegów laserem
na wybraną partię ciała

 • Nogi
 • Plecy + Kark + Szyja
 • Brzuch + Klatka Piersiowa
Pakiet Mini Komfort
Depilacja Laserowa

2149 zł

6 kompleksowych zabiegów laserem

 • Pachy + Bikini głębokie

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

DLA PIĘKNA. DLA CIEBIE

Galeria Realizacji

Pakiet Standard
Modelowanie Sylwetki

400 zł

10 zabiegów żelazkiem antycellulitowym

 • 20 minut brzuch lub boczki
 • Oszczędność 100,00zł
Pakiet Korzystny
Modelowanie Sylwetki

800 zł

 10 zabiegów żelazkiem antycellulitowym

 • 40 minut uda i pośladki
 • Oszczędność 200,00zł
Pakiet Premium
Modelowanie Sylwetki

1125 zł

10 zabiegów żelazkiem antycellulitowym

 • 60 minut całe ciało
 • Oszczędność 375,00zł

FAQ

Tak, konsultacja jest w 100% bezpłatna i konieczna przed wyborem i rozpoczęciem zabiegu.

Zapraszamy do rezerwacji wizyty w naszym salonie na portalu La Rosa Negra

Nie każdy zabieg będzie odpowiedni dla danej osoby, istnieje wiele przeciwwskazań oraz zaleceń dla każdego z zabiegów kosmetologicznych - Skontaktuj się ze mną - Mgr Paula Koziarska, razem ustalimy najlepszą drogę do wybranego celu.

Tak, przyjmujemy płatności kartą.

Gabinet Kosmetologii Katowice

La Rosa Negra

La Rosa Negra Kosmetologia Laseroterapia
Paula Koziarska, NIP 6343008317

ul. Józefowska 46/3, 40-144 Katowice

Szybki kontakt!

Pierwsze zabiegi w gabinecie kosmetologii mogą budzić wiele pytań, dlatego udostępniamy kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odpowiemy na wszystkie pytania.

2022 ©La Rosa Negra - Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

SEO-city.pl